Analist Bilgileri

Listedeki analistlerin raporlarında yer alan bilgi ve beklentiler analistlerin bağımsız görüş ve düşüncelerini yansıtmakta olup, Türk Hava Yolları A.O.tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Listedeki firmalar alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir.

Firma Analist Telefon E-Mail
Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler Uğurcan Kaya +90 212 304 1919 ukaya@ahlatciyatirim.com.tr
Ak Yatırım Aytunç Uz +90 212 334 9521 aytunc.uz@akyatirim.com.tr
Ambrosia Capital Osman Memişoğlu +44 20 3874 2525 osman.memisoglu@ambrosiacapital.com
Ata Yatırım Mustafa Bayram +90 212 310 6290 mbayram@atainvest.com
Bank of America Merrill Lynch Muneeba Kayani    +44 020 7996-5208 muneeba.kayani@bofa.com
Bizim Menkul Değerler İlker Şahin +90 216 547 1300 ilker.sahin@bmd.com.tr
CITI Manikandan Subash Chandran  +44 20 7986-4102 manikandan.subashchandran@citi.com
Credit Suisse İstanbul Menkul Değerler Onur Müminoğlu +90 212 349 0454  onur.muminoglu@credit-suisse.com
Deniz Yatırım Burcu Esin Alhan +90 212 348 5163  burcu.esinalhan@denizbank.com
Garanti  Yatırım Menkul Değerler Halil İbrahim Kahve +90 212 384 1132 hkahve@garantibbva.com.tr
Global Menkul Değerler Banu Dirim +90 212 244 5566 rsanalysts@global.com.tr
Goldman Sachs Cem Unal +971 4 3763 505   cem.unal@gs.com 
HSBC Yatırım Menkul Değerler Cenk Orçan +90 212 376 4614 cenkorcan@hsbc.com.tr
ICBC Turkey Yatırım Menkul Değerler Burak İşyar +90 212 822 1541 burak.isyar@icbcyatirim.com.tr
İş Yatırım Menkul Değerler Esra Şirinel +90 212 350 2572 esirinel@isyatirim.com.tr
J.P. Morgan Securities Hanzade Kılıçkıran +44 207 742 0014 hanzade.kilickiran@jpmorgan.com 
Oyak Yatırım Menkul Değerler Melis Pocar +90 212 319 1215 melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
QNB Finansinvest Can Alagöz +90 212 336 7273 can.alagoz@finansinvest.com
Tacirler Yatırım Burak Salman +90 212 355 2678 burak.salman@tacirler.com.tr
TEB Yatırım Menkul Değerler Erdem Kaylı +90 216 636 4529  erdem.kayli@tebyatirim.com.tr 
Ünlü Menkul Değerler Erol Danış +90 212 367 3694 erol.danis@unluco.com
Vakıf Yatırım Selahattin Aydın +90 212 403 4160  selahattin.aydin@vakifyatirim.com.tr
VTB Capital Elena Sakhnova +7 495 287 6877 elena.sakhnova@vtbcapital.com
Wood & Company  Jakub Caithaml +420 222 096 481 jakub.caithaml@wood.cz
Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler Görkem Göker +90 212 319 7949 gorkem.goker@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Menkul Değerler Kasım Emre Duman  +90 212 317 6900  emre.duman@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Menkul Değerler Gaye Aksongur Yavuz +90 212 339 8014 gaksongur@ziraatyatirim.com.tr