Analist Bilgileri

Listedeki analistlerin raporlarında yer alan bilgi ve beklentiler analistlerin bağımsız görüş ve düşüncelerini yansıtmakta olup, Türk Hava Yolları A.O.tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Listedeki firmalar alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir.

Firma Analist Telefon E-Mail
Ak Yatırım Selim Kunter +90 212 334 95 21 Selim.Kunter@akyatirim.com.tr
Ambrosia Capital Osman Memişoğlu +44 20 3874 2525 osman.memisoglu@ambrosiacapital.com
Ata Portföy Lutfu Gazioğlu +90 212 310 62 68 lgazioglu@atayatirim.com.tr
Bank of America Merrill Lynch Muneeba Kayani    +44 (0)20 7996 5208 muneeba.kayani@bofa.com
Bank of America Merrill Lynch Najet El Kassir +44 (0) 20 7996 1273  najet.el_kassir@bofa.com
BGC Partners Ezgi Yılmaz   +90 (212) 339 4225 eyilmaz@bgcpartners.com
Credit Suisse İstanbul Menkul Değerler Onur Müminoğlu  +90 (212) 349 0454  onur.muminoglu@credit-suisse.com
Deniz Invest Gaye Yalçın +90 (212) 3489074 Gaye.Yalcin@denizbank.com
Garanti  Yatırım Menkul Değerler Barış İnce 90 212 384 11 41 bince@garanti.com.tr
Global Menkul Değerler Alper Çelik  +90 850 201 9463  alperc@global.com.tr
Halk Yatırım Abdullah Demirer +90 (212) 314 81 81  ADemirer@halkyatirim.com.tr
HSBC Yatırım Menkul Değerler Cenk Orçan   +90 (212) 376 4614 cenkorcan@hsbc.com.tr
ICBC Turkey Yatırım Menkul Değerler A.Ş Burak İşyar   +90 (212) 822 1541 burak.isyar@icbcyatirim.com.tr
İş Yatırım Menkul Değerler Esra Şirinel   +90 (212) 350 25 72 esirinel@isyatirim.com.tr
J.P. Morgan Securities Hanzade Kılıçkıran (44 20) 7742 0014 hanzade.kilickiran@jpmorgan.com 
Oyak Yatırım Menkul Değerler Melis Pocar + 90 212 319 12 15 melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
QNB Finansinvest Can Alagöz +90 (212) 336 7273 Can.Alagoz@finansinvest.com
Renaissance Capital Artem Yamschikov +7 (495) 258-7770 x7511 AYamschikov@rencap.com
Şeker Yatırım Menkul Değerler R. Fulin Önder   +90 (212) 334 33 33 x245 fonder@sekeryatirim.com.tr
Tacirler Investment Can Yurtcan +90 (212) 355 26 78 can.yurtcan@tacirler.com.tr
TEB Yatırım Menkul Değerler Erdem Kaylı  +90 (216) 636 4529  erdem.kayli@tebyatirim.com.tr 
Ünlü Menkul Değerler Erol Danış  +90 (212) 367 3694 erol.danis@unluco.com
Vakıf Yatırım Mehtap İlbi +90 (0212) 403 41 60  MEHTAP.ILBI@vakifyatirim.com.tr
VTB Capital Elena Sakhnova +7 495 287 68 77 Elena.Sakhnova@vtbcapital.com
Wood & Company  Jakub Caithaml +420 222 096 481 jakub.caithaml@wood.cz
Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler Görkem Göker +90 212 319 79 49 gorkem.goker@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Menkul Değerler Behlül Kataş +90 (212) 334 9858 behlul.katas@yf.com.tr
Yatırım Finansman Menkul Değerler Evren Gezer 0212 334 98 58  evren.gezer@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Gaye Aksongur Yavuz +90 (212) 339 8014 gaksongur@ziraatyatirim.com.tr
Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Harun Dereli +90 (212) 339 8073 hdereli@ziraatyatirim.com.tr