Analist Bilgileri

Listedeki analistlerin raporlarında yer alan bilgi ve beklentiler analistlerin bağımsız görüş ve düşüncelerini yansıtmakta olup, Türk Hava Yolları A.O.tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Listedeki firmalar alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir.

Firma Analist Telefon E-Mail
A1 Capital Yaıtım Menkul Değerler Baki Atılal +90 212 371 1817 batilal@a1capital.com.tr
Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler Tonguç Erbaş +90 212 304 1919 / 4028 terbas@ahlatciyatirim.com.tr
Ak Yatırım Menkul Değerler Aytunç Uz +90 212 334 9521 aytunc.uz@akyatirim.com.tr
ALB Yatırım Menkul Değerler Uğur Aydın +90 (212) 370 0370 ugur.aydin@albyatirim.com.tr
Ata Yatırım Menkul Kıymetler Berk Berensel +90 212 310 6177 berk.berensel@atayatirim.com.tr
Bizim Menkul Değerler İlker Şahin +90 216 547 1300 ilker.sahin@bmd.com.tr
CITI Menkul Değerler Sathish Sivakumar  +44 207 986 1926  sathish.babu.sivakumar@citi.com
Credit Suisse İstanbul Menkul Değerler Onur Müminoğlu +90 212 349 0454  onur.muminoglu@credit-suisse.com
Deniz Yatırım Menkul Kıymetler Burcu Esin Alhan +90 212 348 5163  burcu.esinalhan@denizbank.com
Galata Menkul Değerler Yusuf Kavak +90 212 806 2116 / 153 yusuf.kavak@galatamenkul.com
Garanti  Yatırım Menkul Kıymetler Halil İbrahim Kahve +90 212 384 1132 hkahve@garantibbva.com.tr
GCM Yatırım Menkul Değerler Kudret Ayyıldır +90 212 345 0426 / 6141 kudret.ayyildir@gcmyatirim.com.tr
Global Menkul Değerler Banu Dirim +90 212 244 5566 rsanalysts@global.com.tr
Halk Yatırım Menkul Değerler Emil Abdullayev  +90 216 285 0900  eabdullayev@halkyatirim.com.tr
HSBC Yatırım Menkul Değerler Cenk Orçan +90 212 376 4614 cenkorcan@hsbc.com.tr
ICBC Türkiye Yatırım Menkul Değerler Burak İşyar +90 212 822 1541 burak.isyar@icbcyatirim.com.tr
İntegral Yatırım Menkul Değerler Seda Yalçınkaya Özer +90 212 444 1858  / 3286 sedayalcinkayaozer@integralyatirim.com.tr
İş Yatırım Menkul Değerler Esra Şirinel +90 212 350 2572 esirinel@isyatirim.com.tr
J.P. Morgan Menkul Değerler Hanzade Kılıçkıran +44 207 742 0014 hanzade.kilickiran@jpmorgan.com 
Oyak Yatırım Menkul Değerler Melis Pocar +90 212 319 1215 melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
QNB Finans Yatırım Menkul Değerler Can Alagöz +90 212 336 7273 can.alagoz@finansinvest.com
Şeker Yatırım Menkul Değerler Atasav Can Tuğlu +90 212 334 3333 / 334 atuglu@sekeryatirim.com.tr
Tacirler Yatırım Menkul Değerler Murat Akça +90 212 355 4646 / 2675 murat.akca@tacirler.com.tr
TEB Yatırım Menkul Değerler Erdem Kaylı +90 216 636 4529  erdem.kayli@tebyatirim.com.tr 
Tera Yatırım Menkul Degerler Mustafa Bayram +90 212 365 1030 mbayram@terayatirim.com
Ünlü Menkul Değerler Erol Danış +90 212 367 3694 erol.danis@unluco.com
Vakıf Yatırım Menkul Değerler Selahattin Aydın +90 212 403 4160  selahattin.aydin@vakifyatirim.com.tr
Wood & Company  Jakub Caithaml +420 222 096 481 jakub.caithaml@wood.cz
Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler Görkem Göker +90 212 319 7949 gorkem.goker@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Menkul Değerler Kasım Emre Duman  +90 212 317 6900  emre.duman@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Menkul Değerler Gaye Aksongur Yavuz +90 212 339 8014 gaksongur@ziraatyatirim.com.tr