Analist Bilgileri

Listedeki analistlerin raporlarında yer alan bilgi ve beklentiler analistlerin bağımsız görüş ve düşüncelerini yansıtmakta olup, Türk Hava Yolları A.O.tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Listedeki firmalar alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir.

Firma Analist Telefon E-Mail
Ak Yatırım Ömer Ömerbaş   +90 (212) 334 9521 omer.omerbas@akyatirim.com.tr
Ata Yatırım Mahir Can Ereren   +90 (212) 310 6283 mereren@atainvest.com
BGC Partners Ezgi Yılmaz +90 (212) 339 4225eyilmaz@bgcpartners.com
Bizim Menkul Değerlerİlker Şahin  +90 (216) 547 1349ilker.sahin@bmd.com.tr
Burgan Yatırım İsmail Özer   +90 (212) 317 2705 ismail.ozer@burganyatirim.com.tr
Bank of America Merrill Lynch Osman Memişoğlu   +90 (212) 319 9573 osman.memisoglu@baml.com
CitiKerem Tezcan  +90 (212) 319 4772kerem.tezcan@citi.com
Credit Suisse Menkul Değerler Onur Müminoğlu   +90 (212) 349 0454  onur.muminoglu@credit-suisse.com
Deniz Yatırım Selim Kunter   +90 (212) 348 9078 selim.kunter@denizinvest.com
FinansinvestCan Alagöz  +90 (212) 336 7273can.alagoz@finansinvest.com
Garanti  Yatırım Barış İnce   +90 (212) 384 1141 bince@garanti.com.tr
Gedik YatırımUmut Öztürk +90 (212) 283 4557umut.ozturk@gedik.com
Global Menkul Değerler  Evren Gezer   +90 (850) 201 9482 evreng@global.com.tr
Goldman Sachs Daniil Fedorov   +7 (495) 645 4038 daniil.fedorov@gs.com
Halk YatırımAbdullah Demirer  +90 (212) 314 8181ademirer@halkyatirim.com.tr
HSBC Yatırım Menkul Değerler Cenk Orçan   +90 (212) 376 4614 cenkorcan@hsbc.com.tr
İş Yatırım Esra Şirinel   +90 (212) 350 2572 esirinel@isyatirim.com.tr
Morgan Stanley
Muneeba Kayani  +971 4 709 7117 muneeba.kayani@morganstanley.com
Morgan Stanley Nida Iqbal Ahmed        +971 4 709 7103    nida.iqbal@morganstanley.com  
Oyak Yatırım Melis Pocar   +90 (212)  319 1215 melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
Renaissance Capital Alexander Kazbegi   +7 (495) 258 7902 akazbegi@rencap.com
Şeker Yatırım R. Fulin Önder   +90 (212) 334 3333 x245 fonder@sekeryatirim.com.tr
TEB Yatırım Erdem Kaylı   +90 (216) 636 4529  erdem.kayli@tebyatirim.com.tr
TERA Menkul Değerler Ayşe Çolak   +90 (212) 365 1080 acolak@terayatirim.com
Ünlü Menkul DeğerlerMuharrem Gülsever  +90 (212) 367 3694muharrem.gulsever@unluco.com
Wood & CompanyMaciej Wardejn  +48 (22) 222 1546maciej.wardejn@wood.com
Yapı Kredi Yatırım Görkem Göker   +90 (212) 319 7949 gorkem.goker@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Menkul DeğerlerAkif Daşıran +90 (212) 334 9839akif.dasiran@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Menkul Değerler Gaye Aksongur Yavuz +90 (212) 339 8014gaksongur@ziraatyatirim.com.tr  
Ziraat Yatırım Menkul DeğerlerHarun Dereli +90 (212) 339 8073hdereli@ziraatyatirim.com.tr