Analist Bilgileri

Listedeki analistlerin raporlarında yer alan bilgi ve beklentiler analistlerin bağımsız görüş ve düşüncelerini yansıtmakta olup, Türk Hava Yolları A.O.tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Listedeki firmalar alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir.

Firma Analist Telefon E-Mail
Ak Yatırım Menkul Kıymetler Ömer Ömerbaş    +90 (212) 334 95 21 omer.omerbas@akyatirim.com.tr
Ata Yatırım Menkul Kıymetler Mahir Can Ereren   +90 (212) 310 6283 MEreren@atainvest.com
BGC Partners Ezgi Yılmaz   +90 (212) 339 4225 eyilmaz@bgcpartners.com
Bizim Menkul Değerler A.Ş. İlker Şahin   +90 (216) 547 1349 ilker.sahin@bmd.com.tr
Burgan Yatırım Menkul Değerler İsmail Özer   +90 (212) 317 2705 ismail.ozer@burganyatirim.com.tr
Bank of America Merrill Lynch Osman Memişoğlu   +90 (212) 319 9573 osman.memisoglu@baml.com
Citi Kerem Tezcan   +90 (212) 319 4772 kerem.tezcan@citi.com
Credit Suisse İstanbul Menkul Değerler Onur Müminoğlu  +90 (212) 349 0454  onur.muminoglu@credit-suisse.com
Deniz Yatırım Selim Kunter   +90 (212) 348 9078 selim.kunter@denizinvest.com
Deutsche Securities Menkul Değerler Koray Pamir +90 (212) 319 0327 koray.pamir@db.com
Finansinvest Can Alagöz +90 (212) 336 7273 Can.Alagoz@finansinvest.com
Garanti  Yatırım Menkul Değerler Barış İnce 90 212 384 11 41 bince@garanti.com.tr
Gedik Yatırım Erdem Kaylı   +90 (212) 385 4222 ekayli@gedik.com
Global Menkul Değerler  Evren Gezer   +90 (850) 201 9482  evreng@global.com.tr
Goldman Sachs Daniil Fedorov +7 (495) 645 4038 daniil.fedorov@gs.com
Halk Yatırım Abdullah Demirer +90 (212) 314 81 81  ADemirer@halkyatirim.com.tr
HSBC Yatırım Menkul Değerler Cenk Orçan   +90 (212) 376 4614 cenkorcan@hsbc.com.tr
ICBC Turkey Yatırım Menkul Değerler A.Ş Burak İşyar   +90 (212) 822 1541 burak.isyar@icbcyatirim.com.tr
İş Yatırım Menkul Değerler Esra Şirinel   +90 (212) 350 25 72 esirinel@isyatirim.com.tr
Morgan Stanley Muneeba Kayani    +971 4 709 7117   Muneeba.Kayani@MorganStanley.com 
Morgan Stanley Nida Iqbal Ahmed      +971 4 709 7103    Nida.Iqbal@morganstanley.com   
Oyak Yatırım Menkul Değerler Melis Pocar + 90 212 319 12 15 melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
Renaissance Capital Alexander Kazbegi +7 (495) 258 7902 AKazbegi@rencap.com
Şeker Yatırım Menkul Değerler R. Fulin Önder   +90 (212) 334 33 33 x245 fonder@sekeryatirim.com.tr
TEB Yatırım Menkul Değerler Alper Paksoy  +90 (216) 636 4524   alper.paksoy@tebyatirim.com.tr
TERA Menkul Değerler Ayşe Çolak  +90 (212) 365 1080 acolak@terayatirim.com
UBS Anuj Mehrotra +90 (212) 319 2025 anuj.mehrotra@ubs.com
Ünlü Menkul Değerler Muharrem Gülsever  +90 (212) 367 3694 muharrem.gulsever@unluco.com 
Wood & Company  Maciej Wardejn +48 22 222 15 46 maciej.wardejn@wood.com
Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler Görkem Göker +90 212 319 79 49 gorkem.goker@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Menkul Değerler Akif Daşıran +90 (212) 334 98 39  akif.dasiran@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Gaye Aksongur Yavuz +90 (212) 339 8014 gaksongur@ziraatyatirim.com.tr
Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Harun Dereli +90 (212) 339 8073 hdereli@ziraatyatirim.com.tr